Mostem Bilim Şenliği

Mostem Bilim Şenliği

Öğrencilerin karmaşık bulduğu pek çok konunun basitleştirilerek ve eğlenilerek öğrenilebileceğini gösteren birbirinden farklı oyunların yer aldığı ve etkinliklerin yapıldığı MOSTEM Bilim Şenliği büyük bir katılım ve coşkuyla okul bahçemizde gerçekleştirildi.

On iki ortaokulun katıldığı şenliğimizde öğrencilerimizin yaptığı projeler, öğretmenlerimizin hazırladığı eğlenceli oyunlar, bu sene TEKNOFEST'te birinci olan Robomosb adlı robot, MostemEC adlı elektrikli otomobil ve MOSTEm_ET1 takımının hazırladığı eğitim seti gibi ürünler sergilendi. Şenliğimize MOSB Yönetim Kurulu Başkan Danışmanı Sayın Nihat AKYOL, Yunusemre İlçe Milli Eğitim Müdürü Sayın Yıldıray DEMİRTAŞ, MOS Lojistik Yönetim Kurulu Üyeleri Sayın Ali Rıza ERDOĞAN ve Rahim Renan ÇAPRA katılarak stant görevlisi öğretmen ve öğrencilerimizden bilgi aldılar.

Sosyal Medyada Paylaşabilirsiniz

Diğer Etkinlikler

İlgili Başlıklar

Gizliliğinize değer veriyoruz

Tarama deneyiminizi geliştirmek, kişiselleştirilmiş reklamlar veya içerik sunmak ve trafiğimizi analiz etmek için tanımlama bilgileri kullanıyoruz. “Tümünü Kabul Et”e tıklayarak, tanımlama bilgilerini kullanmamıza izin vermiş olursunuz.