07.03.2024 Perşembe günü okulumuz B Blok Ahmet Nuri Ünver Konferans Salonu’nda mezun çalışan öğrencilerimizle söyleşi programı gerçekleştirilmiştir. Okulumuzdaki farklı alanlardan mezun olan ve şu anda farklı işletme/kurumlarda çalışan öğrencilerimiz; mezuniyet sonrası kariyer planlama ve iş hayatına dahil olma süreçleri hakkında bilgilendirme yapmıştır. Soru-cevap ile söyleşi programımız tamamlanmıştır.
![](https://www.mostem.k12.tr/wp-content/uploads/2024/05/20240515_101011-scaled.jpg)
MOSTEM BİLİM ŞENLİĞİ 2024