Mezun Öğrencilerimizle Söyleşi

Mezun Öğrencilerimizle Söyleşi

Manisa Organize Sanayi Bölgesi Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi mezunu öğrencilerimiz ile 04.05.2023 Perşembe günü Saat:14.00’te okulumuz B Blok Ahmet Nuri Ünver Konferans Salonu’nda, Okul Rehber Öğretmenlerimiz moderatörlüğünde 10, 11 ve 12. sınıf öğrencilerimize yönelik söyleşi gerçekleştirdik.

Mezun öğrencilerimiz Gaye Nur Kaya – Simya Metal, Fatma Gökçe – Tafe Traktör, Merve Koç – Arçelik A.Ş.’de çalışmaktadır. Mezunlarımız MOSTEM’deki öğrencilik yıllarından başlayarak planlı çalışmanın önemi, sınava hazırlık, kariyer planlama, iş bulma süreçleri ve iş yaşantıları hakkında mevcut öğrencilerimizle tecrübelerini paylaştılar, öğrencilerimize önerilerde bulundular. Soru cevap etkinliği ile son bulan söyleşimizde öğrencilerimize rol model oldukları için mezunlarımızı yürekten tebrik ederiz.

Sosyal Medyada Paylaşabilirsiniz

Diğer Etkinlikler

İlgili Başlıklar

Gizliliğinize değer veriyoruz

Tarama deneyiminizi geliştirmek, kişiselleştirilmiş reklamlar veya içerik sunmak ve trafiğimizi analiz etmek için tanımlama bilgileri kullanıyoruz. “Tümünü Kabul Et”e tıklayarak, tanımlama bilgilerini kullanmamıza izin vermiş olursunuz.