MOSTEM Liseler Arası Gençler Yüzme Grup Müsabakalarında 3. olarak Türkiye Finalleri’ne katılmaya hak kazandı.

Mostem Lisesi Yüzme Takımımız, Antalya/Alanya’da düzenlenen Liseler Arası Gençler Yüzme Grup müsabakalarında 3. olarak Türkiye Finalleri’ne katılmaya hak kazandı. 🏅Ayrıca 4*100 Karışık Bayrak Takımı 4. olurken, bireysel olarak Hamza Niyazi Güleç, 400m karışık ve 200m kelebek kategorilerinde 3. olarak madalya kazandı. Sporcularımız tebrik ediyor, başarılarının devamını diliyoruz.

Badminton’da Şampiyon MOSTEM

Manisa’da düzenlenen okullar arası Badminton müsabakalarında tüm rakiplerini yenerek 1. olan MOSTEM Lisesi Badminton Takımımız, Afyon’da düzenlenecek olan grup müsabakalarında ilimizi gururla temsil edecek. Sporcularımızı tebrik ediyor, başarılarının devamını diliyoruz.

Voleybol’da MOSTEM Şampiyon

Özel Manisa Organize Sanayi Bölgesi Mesleki Teknik Anadolu Lisesi (MOSTEM), 2023-2024 Eğitim Öğretim yılı Milli Eğitim Bakanlığı Liseler Arası Voleybol İl Genç Erkekler A kategorisinde, Manisa Şampiyonu olmuştur. Başta Voleybol takımımızı yetiştiren Beden Eğitimi ve Spor Öğretmenimiz Hüseyin Saniyar olmak üzere tüm sporcularımızı kutluyor, başarılarının devamını diliyoruz.🏐

MOSTEM Basketbolda Şampiyon

MOSTEM Liseler Arası Genç Erkekler Basketbol final maçında Turgutlu Anadolu Lisesini 85-78 yenerek adını il şampiyonluğuna yazdırmayı başardı.Toplamda 40 takımın katıldığı Manisa il Basketbol il şampiyonasında taraftarlarında desteği ile kazandığı maçlarla adını finale yazdırdı. Final müsabakasın da Turgutlu Anadolu Lisesi ile kıran kıran mücadele veren Özel MOSTEM Lisesi zorlu maçı 85-78 kazanmayı bildi.

Gizliliğinize değer veriyoruz

Tarama deneyiminizi geliştirmek, kişiselleştirilmiş reklamlar veya içerik sunmak ve trafiğimizi analiz etmek için tanımlama bilgileri kullanıyoruz. “Tümünü Kabul Et”e tıklayarak, tanımlama bilgilerini kullanmamıza izin vermiş olursunuz.