SARIGÖZOĞLU Hidrolik Makina ve Kalıp Sanayi A.Ş. Teknik Gezi

Okulumuz Makine Bölümü Endüstriyel Kalıpçılık Dalı 11.sınıf öğrencileri ile MOSB firmalarımızdan SARIGÖZOĞLU Hidrolik Makina ve Kalıp Sanayi A.Ş. Manisa AR-GE Yerleşkesine teknik gezi gerçekleştirdik. Öğrencilerimiz firmanın tarihi, yapısı, üretim teknolojileri ve ürettikleri Sac-Metal Kalıpları ile ilgili bilgi edindiler. Bilgilendirme sonrası Kalıp Tasarım, Kalıp Üretim, Kalıp Montaj, Kalıp Test ve Alıştırma ve Model Döküm alanlarında sorumlu […]

TİRSAN KARDAN Fabrikası Teknik Gezisi

Okulumuz Makine Bölümü CNC Dalı 10.sınıf ve 11.sınıf öğrencileri ile MOSB firmalarımızdan TİRSAN KARDAN fabrikasına teknik gezi gerçekleştirdik. Öğrencilerimiz firmanın kendileri için hazırladığı öğle yemeğinin ardından, İnsan Kaynakları Direktörü Dr. Füsun Toros’un yaptığı TİRSAN KARDAN firmasının tarihi, firma yapısı, üretim teknolojileri ve ürettikleri ürünler ile ilgili detaylı bilgi edindiler. Sunum sonrası iş güvenliği eğitimi alan […]

MOSTEM Liseler Arası Gençler Yüzme Grup Müsabakalarında 3. olarak Türkiye Finalleri’ne katılmaya hak kazandı.

Mostem Lisesi Yüzme Takımımız, Antalya/Alanya’da düzenlenen Liseler Arası Gençler Yüzme Grup müsabakalarında 3. olarak Türkiye Finalleri’ne katılmaya hak kazandı. 🏅Ayrıca 4*100 Karışık Bayrak Takımı 4. olurken, bireysel olarak Hamza Niyazi Güleç, 400m karışık ve 200m kelebek kategorilerinde 3. olarak madalya kazandı. Sporcularımız tebrik ediyor, başarılarının devamını diliyoruz.

Badminton’da Şampiyon MOSTEM

Manisa’da düzenlenen okullar arası Badminton müsabakalarında tüm rakiplerini yenerek 1. olan MOSTEM Lisesi Badminton Takımımız, Afyon’da düzenlenecek olan grup müsabakalarında ilimizi gururla temsil edecek. Sporcularımızı tebrik ediyor, başarılarının devamını diliyoruz.

Gizliliğinize değer veriyoruz

Tarama deneyiminizi geliştirmek, kişiselleştirilmiş reklamlar veya içerik sunmak ve trafiğimizi analiz etmek için tanımlama bilgileri kullanıyoruz. “Tümünü Kabul Et”e tıklayarak, tanımlama bilgilerini kullanmamıza izin vermiş olursunuz.