MOSTEM

MOSTEM’DE BİLİM ŞENLİĞİ

                                                                                                                    10.05.2022

BİLİM ŞENLİĞİ

MOSTEM ilklere imza atmaya devam ediyor. Tüm zümrelerin katılımı ile gerçekleşen ve zümre standlarında, branşlara uygun, olarak misafir öğrencilerin ilgisini çekecek, öğrenirken eğlenmelerine fırsat tanıyacak çeşitli etkinlikler gerçekleştirilmiş ve oyunlar oynanmıştır. Müzik öğretmenimiz Nehir TAŞÇI ve 200 öğrenciden oluşan melodika grubu da okulumuz amfi tiyatroda misafirlerimiz için mini bir konser verdiler.

Bu etkinliklere on farklı okuldan yirmişer öğrenci davet edilmiş, öğretmenleri ile birlikte toplamda iki yüz öğrenci bilim şenliğimize katılım sağlamıştır. Katılan okullar; Atatürk, Şehit Ömer Halis Demir, Şehitler, Ali Rıza Çevik, Akşemseddin, Çağatay Uluçay, Cemal Ergün, Barbaros Şehit Mehmet Savunmaz, Mehmet Suphi Egemen ve Görgülüler Orta Okullarıdır.

Şenliğimize İl Milli Eğitim Müdürü Mustafa DİKİCİ, İlçe Milli Eğitim Müdürü Yıldıray DEMİRTAŞ, SKP Makine Genel Müdürü Ramazan SÖNMEZ, EGEMAS Ltd. Şti. Genel Müdürü M. Gökmen ÇETİNGÖZ teşrif etmiştir. Öğrenciler ile sohbet eden, okul ile ilgili olumlu görüşleri dinleyen misafirlerimiz bilim şenliğimizin her sene geleneksel olarak devamını temenni etmiştir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ