MOSTEM

Özel MOSTEM Mezunları Pilav Gününde Buluştu.

 mez-gunu-2017-001  mez-gunu-2017-002  mez-gunu-2017-003
 mez-gunu-2017-004  mez-gunu-2017-005-3  mez-gunu-2017-006

 

ÖZEL MOSTEM MEZUNLARI PİLAV GÜNÜNDE BULUŞTU

Okulumuz Özel MOSTEM Lisesi mezun öğrencileri Manisa Organize Sanayi Bölgesi bünyesindeki fabrikalar ile 13 Mayıs 2017 cumartesi günü “Kariyer ve Pilav Günü”nde bir araya geldi. Şenlik havasında geçen gün, Okul Müdürü Mehmet YİĞİTKANLI’nın organizasyonun geleneksel hale getirileceğini müjdelemesiyle başladı. Manisa Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu Başkanlık Danışmanı Nihat AKYOL, MOSB Yönetim Kurulu Başkan Vekili Mustafa SARIGÖZOĞLU, Okul Danışma Kurulu Başkanı Levent SARIGÖZOĞLU,  okul Danışma Kurulu üyelerinden Ramazan SÖNMEZ, Ali Rıza ERDOĞAN ve Metin BAYIR’ın katılımı mezun öğrencileri oldukça heyecanlandırdı.

Okul bahçesinde stant açan Manisa Organize Sanayi Bölgesinde faaliyette bulunan;  HMS MAKİNE, OERLİKON, MAGMA MEKATRONİK, TELESET, MAXİON İNCİ, METROSAN, TEKPAR, TERMOKAR, TİRSAN, OSB, SARIGÖZOĞLU, YONCA GIDA, SKP MAKİNE, İZMİR KALIP, VESTEL, ETKİN PLASTİK, BMS MUTFAK, ELKİ KABLO, İPEK KÂĞIT ve ACCEL BİSİKLET fabrikalarının insan kaynakları yetkilileri ile İŞKUR tarafından mezunlarımıza bilgilendirmeler yapıldı. Mezun öğrenciler, fabrikaların sergilerini gezerek iş alanlarını daha iyi tanıma fırsatı elde etti ve özgeçmişlerini yetkililerle paylaştı.

Arkadaşları ve öğretmenleriyle hasret gidererek, pilav yiyen mezun öğrenciler kariyer planlamalarında okulları Özel MOSTEM Lisesi’nin yaşam boyu arkalarında olduğunu bir kez daha hissetti.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ