MOSTEM

MOSTEM’de karne ve mezuniyet heyecanı bir arada yaşandı.

aml-mez-008  aml-mezun-002  aml-mezun-003 aml-mez-007  aml-mezun-005

 

       Özel Manisa Organize Sanayi Bölgesi Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi 2015-2016 Eğitim Öğretim yılını büyük bir coşku ile tamamladı. Saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın ardından Okul Müdürü Sayın Mehmet YİĞİTKANLI’nın  günün anlam ve önemini belirten konuşması ile tören başladı. Anadolu Meslek Lisesi öğrencilerimiz yönetmelik gereği beceri sınavlarına tabi tutulduğu için dönem kütüğüne plaket çakmaları ve mezuniyet derecelerinin açıklanması bugün gerçekleştirildi. Dereceye giren öğrencilerimiz; sırasıyla okul üçüncüsü AML12D sınıfından Arife ÖZKARA, okul ikincisi AML12E sınıfından Tayfun NALÇAKAN, okul birincisi AML12F sınıfından Esat ŞENLİ olmuştur. Dereceye giren öğrencilerimize Manisa Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu tarafından çeyrek, yarım ve tam altın, tablet bilgisayar, plaket ve bisiklet armağan edilerek öğrencilerimizin coşkusu ikiye katlandı. Öğrencilerimize hediyeleri Manisa Organize Sanayi Bölgesi Başkanlık Danışmanı Sayın Nihat AKYOL tarafından takdim edildi.

       İnci Jant Maxion Bakım Müdürü Murat ATEŞ ve Ustabaşı Bedri ECE, mesleki ve akademik anlamda birçok başarıya imza atan Özel Manisa Organize Sanayi Bölgesi Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Makine Teknolojisi alanı Bakım Onarım dalı öğrencilerine İnci Jant Maxion işletmesinde gördükleri ileri seviye hidrolik ve pnömatik eğitimlerinin  sertifikalarını verdiler.

       AML12F sınıfından bu yıl mezun olan Okullar Arası Okçuluk İl Birincisi, yine Okullar Arası Türkiye Beşincisi Hüsna Nur SANCAK adlı öğrencimiz Türkiye Okçuluk Federasyonu tarafından milli takıma seçilmiş olup bizleri gururlandırmıştır. Öğrencilerinin sosyal gelişimine öncelik veren Manisa Organize Sanayi Bölgesi tarafından, bu öğrencimizin spordaki başarılarının devamını desteklemek adına öğrencimiz okçuluk seti ile ödüllendirilmiştir. Ödülü Manisa Organize Sanayi Bölgesi Başkanlık Danışmanı Nihat AKYOL  ve Okul Müdürümüz Mehmet YİĞİTKANLI birlikte takdim etmişlerdir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ